Giriş sayfasına dönmek için tıklayınız Elektronik posta göndermek için tıklayınız Soru, istek ve önerileriniz için tıklayınız

Reankarnasyon nedir?
1. Doğum yılı cetveli
2. Doğum ayı cetveli
3. Doğum günü cetveli
4. Bir önceki yaşamınızdaki göreviniz.
5. Bir önceki yaşamınızdaki mesleğiniz.
6. Ne zaman doğdunuz.
7. Hangi ülkede yaşadınız.
8. Önceki yaşamınızdaki özellikleriniz.
Gizem Ana Sayfa

Bir önceki yaşamınızdaki özellikleriniz

- Doğum günü cetvelindeki ülke numarası ve doğum yılı cetvelindeki kırmızı sembole ihtiyacınız var.

Önceki yaşamınızdaki özellikleriniz
Karak. semb. Ülke numarası tek sayı ise Ülke numarası çift sayı ise
Planlı, programlı, kontrollü bir kişiliğe sahiptiniz. Önderlik ve sorumluluk duygularınız ağır basmıştır.
Ateşli bir devrimci ruhunuzla bulunduğunuz her ortamda; politika, ticaret ve dinde hep reformlar yapmaya çalıştınız. Liderlik özelliklerine sahiptiniz.
Sanatsal yetenekleriniz ağır basmıştır. Her durumda bu sanatsal yeteneğinizi dışa vurma imkanı bulmuşsunuz.
Çekingen, içine kapanık, sakin bir karakter taşıdınız. İçinizde açığa çıkmak isteyen sanatsal çizgiler taşırdınız. Çevrenizdekiler sizi bazen tuhaf bulurlardı.
Bilge bir kişiliğinizle geleceği bile tahmin edebilirmişsiniz. Çevrenizdekilere göre siz idealisttiniz, bununla birlikte siz karanlıkları aydınlattınız.
Oldukça hareketli bir kişiliğinizle siz, daima hareket etmek, seyahat etmek için can atardınız. Bunu her durumda, hatta imkanlarınız sınırlı olduğu koşullarda bile gerçekleştirmeye çalışırdınız.
Mantıklı kararlar verebilen kişiliğinizle birlikte, göremediklerinize ve hissettiklerinize fazla önem vermezmişsiniz. Güçsüzlere yardım edermişsiniz.
İnatçı, hayata uç noktalardan bakan kişiliğiniz sizi kara büyücü, ateist, veya din fanatiği yapmış olabilir. Hayatınız boyunca kararlı ve kendine aşırı güvenen bir insandınız.
Gizemli, dahilik derecesine varacak şekilde vergilendirilmiş, eski kitaplarda psikolojiyi işleyebilen bir karakter sahibiydiniz. Bir sihirbaz yetenekleriniz vardı ve kara büyüye ilgi duymuş olduğunuz ortada.
Doğuştan psikolog yeteneklerine sahip, bunu her durumda kullanmak için uğraşan bir insandınız. Soğukkanlı, sakin, her duruma hakim bir kişiliğe sahiptiniz.
Araştırmacı, yaratıcı, kitapları karıştırmayı seven. Yazarlık ve oyunculuk yetenekleriniz vardı ve bu yetenekleri başarıyla kullandınız.
Değişiklikler ve yenilikler ilginizi çekerdi. Sanat, müzik, gastronomi, dans ve benzeri şeylerle ilgilenmiş olduğunuz ortada.
Bilim adamı özelliklerine, matematiğe yatkın beyine sahiptiniz. Çevrenizdekiler sizi kolay anlayamamış, buna rağmen zekanıza hayranlık duymuşlardır.
Güçlü ve çevresindekilere karşı acımasız bir karakter sahibi. Sizi sevenler de vardı, ama her kes değil.

Copyright © AllNet